Pzudis

Strenči (Strenču novads) - 05/07/2015

(+..77)

Strenčos pie laivu piestātnes pazuda vīrieša rokas......Lieta

Pazudis telefons Samsung GT 6102 Duos

Strenči (Strenču novads) - 13/07/2014

(+..78)

Strenčos, uz Vācu Stigas pie Valkas ielas 28.jūnij......Lieta

Nozagts traktors

Nozagts traktors

(Strenču novads) - 30/03/2014

(+..202)

Naktī no 20. uz 21. martu apdzīvotā vietā Oliņas S......Lieta

Nozagts zaļas krāsas traktors VALTRA

Nozagts zaļas krāsas traktors VALTRA

Strenči (Strenču novads) - 25/03/2014

(+..184)

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde 21. martā ......Lieta

  • 1
Pazaudis LV ir publiski pieejama datubāze kuras galvenais saturs ir sakārtotā, organizētā secībā glabāt informāciju par nozagtām, pazaudētām un atrastām mantām. Un ne tikai.
Šinī mājaslapā katrs var ierakstīt savu lietu, izveidojot savu kontu, katrs var brīvi pārvaldīt savus ierakstus, labot, dzēst. Katrs ieraksts ir pieejams publiski, izlases kārtā tiek pārraidīts sociālajos tīklos.

Vietnes administrators: Modris Mičulis   e-pasts:  pazudis.lv@gmail.com   un   *SMS +371 28656507   | tikai SMS īsziņām |

Starp mums ir daudz godprātīgu cilvēku kuri atrod un meklē tos kuri ir pazaudējuši. Arī Policija nereti atklāj noziegumus un līdz ar tiem daudz nezināmas izcelsmes mantas ! Iesakām apskatīt arī policijas mājaslapu kurā ir daudz atrastu lietu, kuras meklē savus īpašniekus. Iespējams starp tām ir arī Tava sen pazudusī manta.

Ja Esi nolēmis iegādāties kādu lietu tirgū vai pēc sludinājuma no kādas nepazīstamas personas, lai neiekultos nepatikšanās nopērkot zagtu mantu, iesakām apskatīt vai to kāds nemeklē ! Ja esi manījis pazaudēto vai nozagto, lūdzu sazinies ar mums vai ieraksta autoru ! Manīji klaiņojošu suni, kaķi vai kādu citu dzīvnieku kas bez saimnieka !? Publicē to sadaļā Manīts|Atrasts / Dzīvnieki, - pievieno bildi !

Paldies godprātīgiem cilvēkiem, kuri ir atraduši svešas lietas un velta savu laiku un enerģiju, publicē to lai palīdzētu tiem kuri ir pazaudējuši ! 

CITAS NODERĪGAS SAITES UN REKLĀMA


telefonuregistrs
velosipēdu reģistrēšana

Reklāma - реклама - advertisement: info@pazudis.lv *SMS +371 28656507 :) ziedot - пожертвование - donate - PayPal