Pazudis LV

Sveicināts !

www.pazudis.lv tika izveidota ar mērķi radīt vienotu datu bāzi nozagtajām, pazaudētajām, atrastajām mantām, lietām, vērtībām, dzīvniekiem un arī personām. Pazaudis LV ir publiski pieejama datubāze kuras galvenais saturs ir sakārtotā, organizētā secībā glabāt informāciju par nozagtām, pazaudētām un atrastām mantām. Un ne tikai. Šinī mājaslapā katrs var ierakstīt savu lietu, izveidojot savu kontu, katrs var brīvi pārvaldīt savus ierakstus, labot, dzēst. Šī vietne ir domāta tam, lai palīdzētu atrast zaudēto. Katrs ieraksts ir pieejams publiski, tiek pārraidīts sociālajos tīklos.

www.pazudis.lv

Kapēc publicēt mājaslapā ?

1. Ne visi lieto facebook. un arī tie kas lieto ne vienmēr pamana svarīgu ierakstu, kas aizplūst milzīgajā datu jūrā. Arī mēs nespējam noķert katru svarīgu un tēmai atbilstošu ierakstu lai palīdzētu.

2. Ieraksts arī ilgtermiņā, un bezmaksas.

3. Ieraksts tiek publicēts arī PazudisLv facebook lapā un citos tīklos, ko redz un tālāk dalās daudzi PazudisLv  sekotāji.

4. Ieraksts ir viegli atrodams tiem kuri interesējas tieši par konkrētu lietu.

5. Daudzi seko konkrētām ierakstu sadaļām un saņem e-pastus par katru jaunu ierakstu izvēlētā sadaļā.

6. Tavi dati neparādās sociālajos tīklos, tikai tas ko esi ierakstījis aprakstā, un bilde.

7. Paliec anonīms, bet ar Tevi var sazināties no ieraksta sadaļas uz Tavu norādīto e-pastu.

8. Daudzi, kas pērk dažādas lietas, pārbauda vai tā nav reģistrēta kā zagta vai pazudusi. Daudzi informē ieraksta autoru par lietas atrašanās vietu, un var palikt anonīmi.

9. Tu vari pastiprināti apzināt tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju PazudisLv vārdā un ja nevēlies neatklāt savu identitāti.

10. Apgrūtina zagļu iespējas pārdot Tavu, palielina viņu risku.

11. Iespējama pastiprināta Latvijas iedzīvotāju apzināšana par tavu lietu, šī papildu iespēja var sasniegt papildu 1000+ cilvēku.

 

Ir daudz pozitīvu iemeslu lai publicētu savu lietu www.pazudis.lv un palielinātu savas izredzes atrast.

Nav svarīgi, cik sen tas notika, svarīgi ir apzināt cilvēkus, svarīgi ir uzlabot un izskaust zagšanas tradīcijas, apgrūtināt un likt šķēršļus nelietībām !

 

Mēs ticam ka izdosies.

Lai mums  izdodas atrast un atgūt pazaudēto !

 

Pazaudēto, nozagto un atrasto mantu datu bāze | База данных для потерянных, украденных или найденных вещей. Pazudis, nozagts, atrasts
Pazaudis LV ir publiski pieejama datubāze kuras galvenais saturs ir sakārtotā, organizētā secībā glabāt informāciju par nozagtām, pazaudētām un atrastām mantām. Un ne tikai. Šinī mājaslapā katrs var ierakstīt savu lietu, izveidojot savu kontu, katrs var brīvi pārvaldīt savus ierakstus, labot, dzēst. Šī vietne ir domāta tam, lai palīdzētu atrast zaudēto. Katrs ieraksts ir pieejams publiski, tiek pārraidīts sociālajos tīklos. Mēs pieņemam un pateicamies par materiālo atbalstu, kas tiek novirzīts uzturēšanas un uzlabošanas izmaksām.

Vietnes administrators: Modris Mičulis   e-pasts:  pazudis.lv@gmail.com   un   *SMS +371 28656507   | tikai SMS īsziņām |

Starp mums ir daudz godprātīgu cilvēku kuri atrod un meklē tos kuri ir pazaudējuši. Arī Policija nereti atklāj noziegumus un līdz ar tiem daudz nezināmas izcelsmes mantas ! Iesakām apskatīt arī policijas mājaslapu kurā ir daudz atrastu lietu, kuras meklē savus īpašniekus. Iespējams starp tām ir arī Tava sen pazudusī manta. Mums ir cerība atgūt pazaudēto, agrāk vai vēlāk !

Ja Esi nolēmis iegādāties kādu lietu tirgū vai pēc sludinājuma no kādas nepazīstamas personas, lai neiekultos nepatikšanās nopērkot zagtu mantu, iesakām apskatīt vai to kāds nemeklē ! Ja esi manījis pazaudēto vai nozagto, lūdzu sazinies ar mums vai ieraksta autoru ! Manīji klaiņojošu suni, kaķi vai kādu citu dzīvnieku kas bez saimnieka !? Publicē to sadaļā Manīts|Atrasts / Dzīvnieki, vēl labāk ja esi to nofotografējis - pievieno bildi !

Liels paldies visiem tiem godprātīgiem cilvēkiem, kuri ir atraduši svešas lietas un velta savu laiku un enerģiju, publicē to lai palīdzētu tiem kuri ir pazaudējuši ! 

CITAS NODERĪGAS SAITES UN REKLĀMA


telefonuregistrs
velosipēdu reģistrēšana

Pazaudēto, nozagto un atrasto mantu datu bāze | База данных для потерянных, украденных или найденных вещей. Pazudis, nozagts, atrasts

Atbalstīt šo projektu un piedalīties tā pilnveidošanā, publiskās datu bāzes uzturēšanas, uzlabošanas un lietu meklēšanas veicināšani, iespējams izmantojot Bankas karti - PayPal maksājumu kontu.
Projekta atbalstītājam - sponsoram tiek dots reklāmas laukums.