Par lapu

Pazudis.lv PAZUDIS.LV LAPA
Nenopērc zagtu...
Publiski pieejama datubāze kuras galvenais saturs ir sakārtotā, organizētā secībā glabāt informāciju par nozagtām, pazaudētām un atrastām mantām. Un ne tikai. Šinī mājaslapā katrs var ierakstīt savu lietu, izveidojot savu kontu, katrs var brīvi pārvaldīt savus ierakstus, labot, dzēst. Šī vietne ir domāta tam, lai palīdzētu atrast zaudēto. Katrs ieraksts ir pieejams publiski, tiek pārraidīts sociālajos tīklos.
Publicē savu lietu arī pazudis.lv mājaslapā - ilgtermiņā un bez maksas. Nozaga auto, velosipēdu vai citas lietas, publicē to - lai cilvēki pamana, nenopērk zagtu vai ziņo par tavu lietu. Ir lietas kuras mēs atrodam pat pēc vairākiem gadiem un tās tiek atpakaļ pie īpašnieka. Kā arī daudzas lietas agrāk vai vēlāk palīdz policijai izmeklēšanas darbā. Neesi vienaldzīgs - īpaši par zādzībām, jo vienaldzība tikai baro un uzlabo šo noziedzīgo vidi.
Kapēc publicēt mājaslapā ?
1. Ne visi lieto facebook, un arī tie kas lieto ne vienmēr pamana svarīgu ierakstu, kas aizplūst milzīgajā datu jūrā. Arī mēs nespējam noķert katru svarīgu un tēmai atbilstošu ierakstu lai palīdzētu.
2. Ieraksts tiek publicēts arī PazudisLv facebook lapā, ko redz, dalās daudzi PazudisLv facebook sekotāji.
3. Ieraksts ir viegli atrodams tiem kuri interesējas tieši par konkrētu lietu.
4. Daudzi seko konkrētām ierakstu sadaļām un saņem e-pastus par katru jaunu ierakstu izvēlētā sadaļā.
5. Tavi dati neparādās sociālajos tīklos, tikai tas ko esi ierakstījis aprakstā, un bilde. Paliec anonīms, bet ar Tevi var sazināties no ieraksta sadaļas uz Tavu norādīto e-pastu.
6. Daudzi kas pērk dažādas lietas, pārbauda vai tā nav reģistrēta kā zagta vai pazudusi. Daudzi informē ieraksta autoru par lietas atrašanās vietu, un var palikt anonīmi.
7. Tu vari pastiprināti apzināt tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju PazudisLv vārdā un ja vēlies neatklāt savu identitāti.
8. Apgrūtina zagļu iespējas pārdot zagtu, palielina viņu risku.
9. Tavs ieraksts arī ilgtermiņā, un bezmaksas. Ir daudz pozitīvu iemeslu lai publicētu www.pazudis.lv un palielinātu savas izredzes atrast.
Mēs ticam ka izdosies.
First to, " Help your self " , and then we help you..
Ja esi FB lietotājs, aicinām pievienoties grupai.
Pazudis.lv grupa - facebook

 

 

Pazaudis LV ir publiski pieejama datubāze kuras galvenais saturs ir sakārtotā, organizētā secībā glabāt informāciju par nozagtām, pazaudētām un atrastām mantām. Un ne tikai.
Šinī mājaslapā katrs var ierakstīt savu lietu, izveidojot savu kontu, katrs var brīvi pārvaldīt savus ierakstus, labot, dzēst. Katrs ieraksts ir pieejams publiski, izlases kārtā tiek pārraidīts sociālajos tīklos.

Vietnes administrators: Modris Mičulis   e-pasts:  pazudis.lv@gmail.com   un   *SMS +371 28656507   | tikai SMS īsziņām |

Starp mums ir daudz godprātīgu cilvēku kuri atrod un meklē tos kuri ir pazaudējuši. Arī Policija nereti atklāj noziegumus un līdz ar tiem daudz nezināmas izcelsmes mantas ! Iesakām apskatīt arī policijas mājaslapu kurā ir daudz atrastu lietu, kuras meklē savus īpašniekus. Iespējams starp tām ir arī Tava sen pazudusī manta.

Ja Esi nolēmis iegādāties kādu lietu tirgū vai pēc sludinājuma no kādas nepazīstamas personas, lai neiekultos nepatikšanās nopērkot zagtu mantu, iesakām apskatīt vai to kāds nemeklē ! Ja esi manījis pazaudēto vai nozagto, lūdzu sazinies ar mums vai ieraksta autoru ! Manīji klaiņojošu suni, kaķi vai kādu citu dzīvnieku kas bez saimnieka !? Publicē to sadaļā Manīts|Atrasts / Dzīvnieki, - pievieno bildi !

Paldies godprātīgiem cilvēkiem, kuri ir atraduši svešas lietas un velta savu laiku un enerģiju, publicē to lai palīdzētu tiem kuri ir pazaudējuši ! 

CITAS NODERĪGAS SAITES UN REKLĀMA


telefonuregistrs
velosipēdu reģistrēšana

Reklāma - реклама - advertisement: info@pazudis.lv *SMS +371 28656507 :) ziedot - пожертвование - donate - PayPal