Atrasti jauni apavi....

Atzīmēt kā drone nepareizi klasificēts atkārtojas izbeidzies uzbrūkošs

Citi atradumi
Publikācijas datums: 30/01/2018

Pārveidošanas datums: 30/01/2018
statistika :280

Atrasti jauni sieviešu un vīriešu zābaki ! Iespējams izkritis vai nokritis no kāda auto, vai arī speciāli izmests. Mēdz gadīties lietas aizmirst uz auto jumta, vai neaiztaisīt kravas auto durvis. Iespējams kādam tavam paziņam vai uzņēmējam šie apavi ir pazuduši, kopā 16pāri apavu, sk.bildi.

.. Найденны новые сапоги для женщин и мужчин ..
.. Найденны новые сапоги женская обувь и мужские сапоги !!

Apavi atrodas, ieraksta autors:

// Kokneses novadā, Rīga - Daugavpils šosejas malā atrastas divas kartona kastes ar apaviem. Vienā kastē atrodas astoņas kastes ar vīriešu zābakiem, otrā kastē atrodas astoņas kastes ar sieviešu zābakiem. ENŽ 002654 Aizkraukles iecirknis, Aizkraukle, Bērzu iela 3, 23.kab. 65102523 //

Bilde 806
#apavi, #zābaki, #обувь,


Video: Policija lūdz atpazīt personas!

  INFO - atbalstīt pazudis.lv uzturēšanu - var izmantojot - PayPal

Atrasti jauni apaviAtlīdzība !: Paldies !

Youtube video

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
  DALIES ar šo ziņu * SHARE TO:
  MEKLĒT CITU LIETU - SEARCH :
  COMMENT - pievienot komentāru var reģistrēti lietotāji..:

Svarīga informācija

  • Ja Tev ir kāda informācija par šo lietu, lūdzu sazinies ar ieraksta autoru vai pazudis.lv admin.
  • Katrs var publicēt savu lietu, komentēt pazudis.lv datubāzē. Reģistrē savu kontu un publicē!
  • Ja ieraksts aizskar jeb kāda veida privātumu un ir pretlikumīgs, lūdzu ziņo administratoram, pazudis.lv@gmail.com
  • Lai izdodas atrast pazaudēto vai nozagto...
⋅   TEV NOZAGA, PAZUDA, vai ATRADI   ⋅⋅⋅PIEVIENO SAVU LIETU⋅⋅⋅   ilgtermiņā...   ⋅
Pazaudēto, nozagto un atrasto mantu datu bāze | База данных для потерянных, украденных или найденных вещей. Pazudis, nozagts, atrasts
Pazaudis LV ir publiski pieejama datubāze kuras galvenais saturs ir sakārtotā, organizētā secībā glabāt informāciju par nozagtām, pazaudētām un atrastām mantām. Un ne tikai.
Šinī mājaslapā katrs var ierakstīt savu lietu, izveidojot savu kontu, katrs var brīvi pārvaldīt savus ierakstus, labot, dzēst. Katrs ieraksts ir pieejams publiski, izlases kārtā tiek pārraidīts sociālajos tīklos.

Vietnes administrators: Modris Mičulis   e-pasts:  pazudis.lv@gmail.com   un   *SMS +371 28656507   | tikai SMS īsziņām |

Starp mums ir daudz godprātīgu cilvēku kuri atrod un meklē tos kuri ir pazaudējuši. Arī Policija nereti atklāj noziegumus un līdz ar tiem daudz nezināmas izcelsmes mantas ! Iesakām apskatīt arī policijas mājaslapu kurā ir daudz atrastu lietu, kuras meklē savus īpašniekus. Iespējams starp tām ir arī Tava sen pazudusī manta.

Ja Esi nolēmis iegādāties kādu lietu tirgū vai pēc sludinājuma no kādas nepazīstamas personas, lai neiekultos nepatikšanās nopērkot zagtu mantu, iesakām apskatīt vai to kāds nemeklē ! Ja esi manījis pazaudēto vai nozagto, lūdzu sazinies ar mums vai ieraksta autoru ! Manīji klaiņojošu suni, kaķi vai kādu citu dzīvnieku kas bez saimnieka !? Publicē to sadaļā Manīts|Atrasts / Dzīvnieki, - pievieno bildi !

Paldies godprātīgiem cilvēkiem, kuri ir atraduši svešas lietas un velta savu laiku un enerģiju, publicē to lai palīdzētu tiem kuri ir pazaudējuši ! 

CITAS NODERĪGAS SAITES UN REKLĀMA


telefonuregistrs
velosipēdu reģistrēšana

Pazaudēto, nozagto un atrasto mantu datu bāze | База данных для потерянных, украденных или найденных вещей. Pazudis, nozagts, atrasts

Reklāma lapā - реклама на сайте - advertisement on the website: info@pazudis.lv *SMS +371 28656507