Pazudis.lv grupa

 


Pazudis.lv grupa -  Facebook lietotājiem 4200+ biedru

 

Grupas tēma - atrasts, pazudis, nozagts. 
Ar ierakstu iespējams nedalīsies ļoti daudzi, bet redzēs to daudzi un zemapziņā paturēs. Cilvēki, grupas biedri vēlas palīdzēt, interese ir, bet ierakstīt un pārvērst savu profilu par pazaudēto un atrasto lietu biroju - ne. Tas ir loģiski, saprotami un nav jādara - tamdēļ ir šāda grupa kurai mēs sekojam un pie iespējas palīdzam. Tamdēļ, droši ieraksti te, ko redzēs daudzi, dalīsies daži, Īpaši cilvēki, paziņas, draugi, sirsnīgi cilvēki vai līdzjūtīgi. Liels paldies šīm personām!

Atradi bankas karti vai cita veida personas dokumentus - lieliski, neatklāj, nepublicē personas datus, ziņo bankai vai atbilstošai dokumenta izdevējiestādei, un tikai tad ieraksti ( Pietiek ar lietas aprakstu un Vārdu Uzvārdu) - Vārds Uzvārds pieļaujams ja tam nav pievienota cita datus saturoša informācija vai bilde, lai tas kurš pazaudējis to ātrāk pamana. Bankas karte jāmaina tik un tā pēc tās pazaudēšanas, jo tas ir kā kods tavam maciņam. Diez vai būsi droš par karti kas kādreiz bijusi ārpus tava redzesloka.


Nozaga auto, telefonu ar visu foto albumu, fotoaparātu vai datoru - publicē vairākās vietās, piesoli atlīdzību vērtīgām lietām, tas palīdzēs motivēt vērīgas acis un pastāv iespēja ka, tava lieta tiks atrasta, pamanīta pirms tā būs kļuvusi bezvērtīga.

 

Ilgtermiņa lietas droši publicē pazudis.lv mājaslapā - arhīvam, apgrūtini zagšanas tendences, cilvēki seko lapai, runā, un reizēm arī atrodas jau sen aizmirstas lietas.Dod iespēju kādam godprātīgam cilvēkam nenopirkt zagtu. 
Iedomājies, kāds brīnums būs kādreiz uzzināt par sen aizmirstu, tev nozagtu vai pazudušu lietu, saņemt ziņu ka tā ir kaut kur atradusies. Ir arī tāda lieta kā sirdsapziņa, kas snauž un kādreiz pamostas. 
Arī policijai tavs ieraksts var būt kā svarīgs pagrieziena punkts kādu lielāku lietu izmeklēšanā.

 

Pazudis lv ir arī, kā labākas un godprātīgākas mūsu telpas veidošanas palīgs. Esam sastapuši pārsteidzoši daudz godprātīgu cilvēku, kuri atrod vērtīgas lietas un cenšas atras lietu īpašniekus, zinot to cik vienam var būt dārgs tas, kas otram var būt tikai nenozīmīgs dienas guvums.

 

Cenšamies sadarboties ar lombardiem, pagaidām ļoti noraidoša attieksme. Bet vēl turpinām..
Dzīvnieku lietas iesakām publicēt pazudis.lv mājaslapā. Sadaļai - dzīvnieki, seko līdzi dažas patversmes, jo FB notiek ļoti ātra informācijas plūsma, kam ne vienmēr var izsekot, tiko redzēji un pēc mirkļa jau nevar to atrast..

 

Palīdzam cik varam un palīdziet arī sev "Help your self " un lai izdodas atrast.

 

Vēl mazliet par atlīdzību. Tas ir pozitīvi, arī Likums ir rakstīts un tur ir noteikta atlīdzība - lai saņemtu atlīdzību likumā noteiktajā kārtībā ( Likums ), Tev jārīkojas atbilstoši tam kā to nosaka likums par atrastām lietām! Ir cilvēki kas atteiksies no atlīdzības, būtu jauki ja tu izdomātu kā simboliski  pateikties! Atalgota godprātība vairo godprātību. Tur pretī, vienaldzība par pazaudēto, nozagto, rada jaunu vienaldzību vai zādzību.

 

Pazudis.lv grupa - facebook

Pazaudis LV ir publiski pieejama datubāze kuras galvenais saturs ir sakārtotā, organizētā secībā glabāt informāciju par nozagtām, pazaudētām un atrastām mantām. Un ne tikai.
Šinī mājaslapā katrs var ierakstīt savu lietu, izveidojot savu kontu, katrs var brīvi pārvaldīt savus ierakstus, labot, dzēst. Katrs ieraksts ir pieejams publiski, izlases kārtā tiek pārraidīts sociālajos tīklos.

Vietnes administrators: Modris Mičulis   e-pasts:  pazudis.lv@gmail.com   un   *SMS +371 28656507   | tikai SMS īsziņām |

Starp mums ir daudz godprātīgu cilvēku kuri atrod un meklē tos kuri ir pazaudējuši. Arī Policija nereti atklāj noziegumus un līdz ar tiem daudz nezināmas izcelsmes mantas ! Iesakām apskatīt arī policijas mājaslapu kurā ir daudz atrastu lietu, kuras meklē savus īpašniekus. Iespējams starp tām ir arī Tava sen pazudusī manta.

Ja Esi nolēmis iegādāties kādu lietu tirgū vai pēc sludinājuma no kādas nepazīstamas personas, lai neiekultos nepatikšanās nopērkot zagtu mantu, iesakām apskatīt vai to kāds nemeklē ! Ja esi manījis pazaudēto vai nozagto, lūdzu sazinies ar mums vai ieraksta autoru ! Manīji klaiņojošu suni, kaķi vai kādu citu dzīvnieku kas bez saimnieka !? Publicē to sadaļā Manīts|Atrasts / Dzīvnieki, - pievieno bildi !

Paldies godprātīgiem cilvēkiem, kuri ir atraduši svešas lietas un velta savu laiku un enerģiju, publicē to lai palīdzētu tiem kuri ir pazaudējuši ! 

CITAS NODERĪGAS SAITES UN REKLĀMA


telefonuregistrs
velosipēdu reģistrēšana

Reklāma - реклама - advertisement: info@pazudis.lv *SMS +371 28656507 :) ziedot - пожертвование - donate - PayPal