Pazudis lv
Publicēt Jaunu ierakstu

Pazudis.lv grupa

 

 

Pazudis.lv grupa -  Facebook lietotājiem 4000+ biedru

 

Grupas tēma - atrasts, pazudis, nozagts. 
Ar ierakstu iespējams nedalīsies ļoti daudzi, bet redzēs to daudzi un zemapziņā paturēs. Cilvēki, grupas biedri vēlas palīdzēt, interese ir, bet ierakstīt un pārvērst savu profilu par pazaudēto un atrasto lietu biroju - ne. Tas ir loģiski, saprotami un nav jādara - tamdēļ ir šāda grupa kurai mēs sekojam un pie iespējas palīdzam. Tamdēļ, droši ieraksti te, ko redzēs daudzi, dalīsies daži, Īpaši cilvēki, paziņas, draugi, sirsnīgi cilvēki vai līdzjūtīgi. Liels paldies šīm personām!

Atradi bankas karti vai cita veida personas dokumentus - lieliski, neatklāj, nepublicē personas datus, ziņo bankai vai atbilstošai dokumenta izdevējiestādei, un tikai tad ieraksti ( Pietiek ar lietas aprakstu un Vārdu Uzvārdu) - Vārds Uzvārds pieļaujams ja tam nav pievienota cita datus saturoša informācija vai bilde, lai tas kurš pazaudējis to ātrāk pamana. Bankas karte jāmaina tik un tā pēc tās pazaudēšanas, jo tas ir kā kods tavam maciņam. Diez vai būsi droš par karti kas kādreiz bijusi ārpus tava redzesloka.


Nozaga auto, telefonu ar visu foto albumu, fotoaparātu vai datoru - publicē vairākās vietās, piesoli atlīdzību vērtīgām lietām, tas palīdzēs motivēt vērīgas acis un pastāv iespēja ka, tava lieta tiks atrasta, pamanīta pirms tā būs kļuvusi bezvērtīga.

 

Ilgtermiņa lietas droši publicē pazudis.lv mājaslapā - arhīvam, apgrūtini zagšanas tendences, cilvēki seko lapai, runā, un reizēm arī atrodas jau sen aizmirstas lietas.Dod iespēju kādam godprātīgam cilvēkam nenopirkt zagtu. 
Iedomājies, kāds brīnums būs kādreiz uzzināt par sen aizmirstu, tev nozagtu vai pazudušu lietu, saņemt ziņu ka tā ir kaut kur atradusies. Ir arī tāda lieta kā sirdsapziņa, kas snauž un kādreiz pamostas. 
Arī policijai tavs ieraksts var būt kā svarīgs pagrieziena punkts kādu lielāku lietu izmeklēšanā.

 

Pazudis lv ir arī, kā labākas un godprātīgākas mūsu telpas veidošanas palīgs. Esam sastapuši pārsteidzoši daudz godprātīgu cilvēku, kuri atrod vērtīgas lietas un cenšas atras lietu īpašniekus, zinot to cik vienam var būt dārgs tas, kas otram var būt tikai nenozīmīgs dienas guvums.

 

Cenšamies sadarboties ar lombardiem, pagaidām ļoti noraidoša attieksme. Bet vēl turpinām..
Dzīvnieku lietas iesakām publicēt pazudis.lv mājaslapā. Sadaļai - dzīvnieki, seko līdzi dažas patversmes, jo FB notiek ļoti ātra informācijas plūsma, kam ne vienmēr var izsekot, tiko redzēji un pēc mirkļa jau nevar to atrast..

 

Palīdzam cik varam un palīdziet arī sev "Help your self " un lai izdodas atrast.

 

Vēl mazliet par atlīdzību. Tas ir pozitīvi, arī Likums ir rakstīts un tur ir noteikta atlīdzība - lai saņemtu atlīdzību likumā noteiktajā kārtībā ( Likums ), Tev jārīkojas atbilstoši tam kā to nosaka likums par atrastām lietām! Ir cilvēki kas atteiksies no atlīdzības, būtu jauki ja tu izdomātu kā simboliski  pateikties! Atalgota godprātība vairo godprātību. Tur pretī, vienaldzība par pazaudēto, nozagto, rada jaunu vienaldzību vai zādzību.

 

Pazudis.lv grupa - facebook