Darba piedāvājums RPP....

Atzīmēt kā drone nepareizi klasificēts atkārtojas izbeidzies uzbrūkošs

Darbs pakalpojumi
Publikācijas datums: 10/01/2018

Pārveidošanas datums: 15/01/2018
statistika :116

Rīgas pašvaldības policija meklē jaunus darbiniekus, piedāvā darbu, kļūsti par policistu. Noskaties video - pielikumā. Vairāk informācijas - URL saite:
RPP ieraksts:

Pamatprasības kandidātiem:
- Vidējā izglītība
- Labas saskarsmes spējas
- Teicamas latviešu valodas zināšanas
- Laba fiziskā sagatavotība

Piedāvājam:
- Stabilu atalgojumu sākot no 630 eiro mēnesī (uz rokas)
- Atalgotu apmācību periodu, kas vienlaikus būs arī pārbaudes laiks (apmācības ilgst 3 mēnešus, kuru laikā atalgojums ir sākot no 380 eiro mēnesī)
- Veselības apdrošināšanu, Sporta zāli, baseinu
- Izaugsmes iespējas (darbs tiek uzsākts kārtībnieka amatā, bet uz inspektora amatu var pretendēt jau pēc 6 mēnešiem)

Ja Tevi tas ir ieinteresējis:

- mūsu mājas lapā http://rpp.riga.lv iepazīsties ar atlases kārtību, plašāku darba piedāvājuma aprakstu un izdrukā pieteikuma anketu;

- ierodies personīgi ar aizpildītu pieteikuma anketu un tās 3.lpp. uzskaitītajiem dokumentiem un to kopijām Rīgas Pašvaldības policijas Personāla nodaļā Rīgā, Lomonosova ielā 12a kādā no darba dienām, laikā no plkst.8.15 līdz plkst.16.00;

- neskaidrību gadījumā zvani Rīgas Pašvaldības policijas Personāla nodaļas darbiniekiem pa tālruņiem 67037849 vai 67037809.


Avots : URL saite : http://ej.uz/DarbuRPP

Youtube video

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
  DALIES ar šo ziņu * SHARE TO:
  MEKLĒT CITU LIETU - SEARCH :
  COMMENT - pievienot komentāru var reģistrēti lietotāji..:

Svarīga informācija

  • Ja Tev ir kāda informācija par šo lietu, lūdzu sazinies ar ieraksta autoru vai pazudis.lv admin.
  • Katrs var publicēt savu lietu, komentēt pazudis.lv datubāzē. Reģistrē savu kontu un publicē!
  • Ja ieraksts aizskar jeb kāda veida privātumu un ir pretlikumīgs, lūdzu ziņo administratoram, pazudis.lv@gmail.com
  • Lai izdodas atrast pazaudēto vai nozagto...
⋅   TEV NOZAGA, PAZUDA, vai ATRADI   ⋅⋅⋅PIEVIENO SAVU LIETU⋅⋅⋅   ilgtermiņā...   ⋅
Pazaudēto, nozagto un atrasto mantu datu bāze | База данных для потерянных, украденных или найденных вещей. Pazudis, nozagts, atrasts
Pazaudis LV ir publiski pieejama datubāze kuras galvenais saturs ir sakārtotā, organizētā secībā glabāt informāciju par nozagtām, pazaudētām un atrastām mantām. Un ne tikai. Šinī mājaslapā katrs var ierakstīt savu lietu, izveidojot savu kontu, katrs var brīvi pārvaldīt savus ierakstus, labot, dzēst. Šī vietne ir domāta tam, lai palīdzētu atrast zaudēto. Katrs ieraksts ir pieejams publiski, tiek pārraidīts sociālajos tīklos. Mēs pieņemam un pateicamies par materiālo atbalstu, kas tiek novirzīts uzturēšanas un uzlabošanas izmaksām.

Vietnes administrators: Modris Mičulis   e-pasts:  pazudis.lv@gmail.com   un   *SMS +371 28656507   | tikai SMS īsziņām |

Starp mums ir daudz godprātīgu cilvēku kuri atrod un meklē tos kuri ir pazaudējuši. Arī Policija nereti atklāj noziegumus un līdz ar tiem daudz nezināmas izcelsmes mantas ! Iesakām apskatīt arī policijas mājaslapu kurā ir daudz atrastu lietu, kuras meklē savus īpašniekus. Iespējams starp tām ir arī Tava sen pazudusī manta. Mums ir cerība atgūt pazaudēto, agrāk vai vēlāk !

Ja Esi nolēmis iegādāties kādu lietu tirgū vai pēc sludinājuma no kādas nepazīstamas personas, lai neiekultos nepatikšanās nopērkot zagtu mantu, iesakām apskatīt vai to kāds nemeklē ! Ja esi manījis pazaudēto vai nozagto, lūdzu sazinies ar mums vai ieraksta autoru ! Manīji klaiņojošu suni, kaķi vai kādu citu dzīvnieku kas bez saimnieka !? Publicē to sadaļā Manīts|Atrasts / Dzīvnieki, vēl labāk ja esi to nofotografējis - pievieno bildi !

Liels paldies visiem tiem godprātīgiem cilvēkiem, kuri ir atraduši svešas lietas un velta savu laiku un enerģiju, publicē to lai palīdzētu tiem kuri ir pazaudējuši ! 

CITAS NODERĪGAS SAITES UN REKLĀMA


telefonuregistrs
velosipēdu reģistrēšana

Pazaudēto, nozagto un atrasto mantu datu bāze | База данных для потерянных, украденных или найденных вещей. Pazudis, nozagts, atrasts

Atbalstīt šo projektu un piedalīties tā pilnveidošanā, publiskās datu bāzes uzturēšanas, uzlabošanas un lietu meklēšanas veicināšani, iespējams izmantojot Bankas karti - PayPal maksājumu kontu.
Projekta atbalstītājam - sponsoram tiek dots reklāmas laukums.