Nopirku bet nedabūju.....

Atzīmēt kā drone nepareizi klasificēts atkārtojas izbeidzies uzbrūkošs

Lauksaimniecības tehnika
Publikācijas datums: 28/01/2018


statistika :160

Labdien Pazudis LV.Nevaru saprast jo man solīja piegādāt no Vācijas tehniku kuru nopirku caur SS.com jau 2janvārī .Solīja ka 8 janvārī būs klāt,bet uz 12 janvāri pārdevējs Jānis Keris(telefona nr.+371 25 206 271) pazuda ar visu naudu un arī tehniku.Biju ilgi krājis kopjot savus 25 lopiņus,lai nopirktu jaunu lietoto tehniku,rulon presi CLAAS 250 Roto Cut un zāles pļāvēju E-303 ar piederumiem,bet nu esmu bez līdzekļiem un ar kredītu.Pirms 8 janvāra runāju arī ar šoferi-krievs(Polijas tel.nr.+48 517 976 178) ka viņš ir ceļā,bet 12 janvārī pārdevējs atsūtīja e-pastu ka problēmas muitā ar Vācieti E-303.Un no tā laika nav ne ziņas.Varbūt ka viņš ir pārdevis vēl kādam manis nopirkto tehniku,

Atlīdzība atradējam ! : Pateicība
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
  DALIES ar šo ziņu * SHARE TO:
  COMMENT - pievienot komentāru var reģistrēti lietotāji..:

Svarīga informācija

  • Ja Tev ir kāda informācija par šo lietu, lūdzu sazinies ar ieraksta autoru vai pazudis.lv admin.
  • Katrs var publicēt savu lietu, komentēt pazudis.lv datubāzē. Reģistrē savu kontu un publicē!
  • Ja ieraksts aizskar jeb kāda veida privātumu un ir pretlikumīgs, lūdzu ziņo administratoram, pazudis.lv@gmail.com
  • Lai izdodas atrast pazaudēto vai nozagto...
Pazaudis LV ir publiski pieejama datubāze kuras galvenais saturs ir sakārtotā, organizētā secībā glabāt informāciju par nozagtām, pazaudētām un atrastām mantām. Un ne tikai.
Šinī mājaslapā katrs var ierakstīt savu lietu, izveidojot savu kontu, katrs var brīvi pārvaldīt savus ierakstus, labot, dzēst. Katrs ieraksts ir pieejams publiski, izlases kārtā tiek pārraidīts sociālajos tīklos.

Vietnes administrators: Modris Mičulis   e-pasts:  pazudis.lv@gmail.com   un   *SMS +371 28656507   | tikai SMS īsziņām |

Starp mums ir daudz godprātīgu cilvēku kuri atrod un meklē tos kuri ir pazaudējuši. Arī Policija nereti atklāj noziegumus un līdz ar tiem daudz nezināmas izcelsmes mantas ! Iesakām apskatīt arī policijas mājaslapu kurā ir daudz atrastu lietu, kuras meklē savus īpašniekus. Iespējams starp tām ir arī Tava sen pazudusī manta.

Ja Esi nolēmis iegādāties kādu lietu tirgū vai pēc sludinājuma no kādas nepazīstamas personas, lai neiekultos nepatikšanās nopērkot zagtu mantu, iesakām apskatīt vai to kāds nemeklē ! Ja esi manījis pazaudēto vai nozagto, lūdzu sazinies ar mums vai ieraksta autoru ! Manīji klaiņojošu suni, kaķi vai kādu citu dzīvnieku kas bez saimnieka !? Publicē to sadaļā Manīts|Atrasts / Dzīvnieki, - pievieno bildi !

Paldies godprātīgiem cilvēkiem, kuri ir atraduši svešas lietas un velta savu laiku un enerģiju, publicē to lai palīdzētu tiem kuri ir pazaudējuši ! 

CITAS NODERĪGAS SAITES UN REKLĀMA


telefonuregistrs
velosipēdu reģistrēšana

Reklāma - реклама - advertisement: info@pazudis.lv *SMS +371 28656507 :) ziedot - пожертвование - donate - PayPal