Nozagts pelēks BMW 320 e91....

Atzīmēt kā drone nepareizi klasificēts atkārtojas izbeidzies uzbrūkošs

Auto Moto Transports
Publikācijas datums: 24/11/2017


statistika :407

Tiek meklēts nozagts auto pelēks BMW 320 e91 ar valsts numurzīmi KZ-4671, lūgums atsaukties ja tev ir kāda informācija par šo lietu.

MAX SHARE
Laika posmā no 23.11.2017 plkst. 20:30 līdz 24.11.2017 plkst. 8:30 Rīgā Nīcgales ielā 48-k1 tika nozagts pelēks BMW 320 e91 ar VNZ KZ-4671. Īpaša pazīme uz bagāžnieka vāka labās puses M3 bļemba un uz to brīdi salonā bija ieliktas četras riepas bez diskiem.
Ja ir kāda noderīga informācija, lūdzu, dodied ziņu uz numuru 22329626. PALDIES


Nozagts pelēks BMW 320 e91Auto reģ. NR.: KZ-4671
Atlīdzība atradējam ! :
Atlīdzība !: Pēc vienošanās !
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
  DALIES ar šo ziņu * SHARE TO:
  COMMENT - pievienot komentāru var reģistrēti lietotāji..:

Svarīga informācija

  • Ja Tev ir kāda informācija par šo lietu, lūdzu sazinies ar ieraksta autoru vai pazudis.lv admin.
  • Katrs var publicēt savu lietu, komentēt pazudis.lv datubāzē. Reģistrē savu kontu un publicē!
  • Ja ieraksts aizskar jeb kāda veida privātumu un ir pretlikumīgs, lūdzu ziņo administratoram, pazudis.lv@gmail.com
  • Lai izdodas atrast pazaudēto vai nozagto...
Pazaudis LV ir publiski pieejama datubāze kuras galvenais saturs ir sakārtotā, organizētā secībā glabāt informāciju par nozagtām, pazaudētām un atrastām mantām. Un ne tikai.
Šinī mājaslapā katrs var ierakstīt savu lietu, izveidojot savu kontu, katrs var brīvi pārvaldīt savus ierakstus, labot, dzēst. Katrs ieraksts ir pieejams publiski, izlases kārtā tiek pārraidīts sociālajos tīklos.

Vietnes administrators: Modris Mičulis   e-pasts:  pazudis.lv@gmail.com   un   *SMS +371 28656507   | tikai SMS īsziņām |

Starp mums ir daudz godprātīgu cilvēku kuri atrod un meklē tos kuri ir pazaudējuši. Arī Policija nereti atklāj noziegumus un līdz ar tiem daudz nezināmas izcelsmes mantas ! Iesakām apskatīt arī policijas mājaslapu kurā ir daudz atrastu lietu, kuras meklē savus īpašniekus. Iespējams starp tām ir arī Tava sen pazudusī manta.

Ja Esi nolēmis iegādāties kādu lietu tirgū vai pēc sludinājuma no kādas nepazīstamas personas, lai neiekultos nepatikšanās nopērkot zagtu mantu, iesakām apskatīt vai to kāds nemeklē ! Ja esi manījis pazaudēto vai nozagto, lūdzu sazinies ar mums vai ieraksta autoru ! Manīji klaiņojošu suni, kaķi vai kādu citu dzīvnieku kas bez saimnieka !? Publicē to sadaļā Manīts|Atrasts / Dzīvnieki, - pievieno bildi !

Paldies godprātīgiem cilvēkiem, kuri ir atraduši svešas lietas un velta savu laiku un enerģiju, publicē to lai palīdzētu tiem kuri ir pazaudējuši ! 

CITAS NODERĪGAS SAITES UN REKLĀMA


telefonuregistrs
velosipēdu reģistrēšana

Reklāma - реклама - advertisement: info@pazudis.lv *SMS +371 28656507 :) ziedot - пожертвование - donate - PayPal