Nozagts auto ! AUDI....

Atzīmēt kā drone nepareizi klasificēts atkārtojas izbeidzies uzbrūkošs

Auto Moto Transports
Publikācijas datums: 24/11/2017


statistika :382

24 novembrī 2017. tika nozagts auto AUDI sudraba krāsā ar valsts numuru JU-3094. Pazīmes - lukturim nedeg viena diode, vadītāja pusē. Lūgums atsaukties par jebkādu noderīgu informāciju kas palīdzētu atrast šo auto !
// Всем доброе утро, прошу всех поделиться. Сегодня 24/11/2017 угнали и мою машину, номер JU3094, не горит 1 диод на фаре дневного света с водительской стороны. Если вдруг чудеса случаются и кто нибудь увидит или видел - звоните, пишите 29523844. Машина находилась у дома по адресу Sergeja Eizensteina 65/1 //
#stolen car


Nozagts auto ! AUDIAuto reģ. NR.: JU-3094
Atlīdzība atradējam ! :
Atlīdzība !: Pēc vienošanās !
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
  DALIES ar šo ziņu * SHARE TO:
  COMMENT - pievienot komentāru var reģistrēti lietotāji..:

Svarīga informācija

  • Ja Tev ir kāda informācija par šo lietu, lūdzu sazinies ar ieraksta autoru vai pazudis.lv admin.
  • Katrs var publicēt savu lietu, komentēt pazudis.lv datubāzē. Reģistrē savu kontu un publicē!
  • Ja ieraksts aizskar jeb kāda veida privātumu un ir pretlikumīgs, lūdzu ziņo administratoram, pazudis.lv@gmail.com
  • Lai izdodas atrast pazaudēto vai nozagto...
Pazaudis LV ir publiski pieejama datubāze kuras galvenais saturs ir sakārtotā, organizētā secībā glabāt informāciju par nozagtām, pazaudētām un atrastām mantām. Un ne tikai.
Šinī mājaslapā katrs var ierakstīt savu lietu, izveidojot savu kontu, katrs var brīvi pārvaldīt savus ierakstus, labot, dzēst. Katrs ieraksts ir pieejams publiski, izlases kārtā tiek pārraidīts sociālajos tīklos.

Vietnes administrators: Modris Mičulis   e-pasts:  pazudis.lv@gmail.com   un   *SMS +371 28656507   | tikai SMS īsziņām |

Starp mums ir daudz godprātīgu cilvēku kuri atrod un meklē tos kuri ir pazaudējuši. Arī Policija nereti atklāj noziegumus un līdz ar tiem daudz nezināmas izcelsmes mantas ! Iesakām apskatīt arī policijas mājaslapu kurā ir daudz atrastu lietu, kuras meklē savus īpašniekus. Iespējams starp tām ir arī Tava sen pazudusī manta.

Ja Esi nolēmis iegādāties kādu lietu tirgū vai pēc sludinājuma no kādas nepazīstamas personas, lai neiekultos nepatikšanās nopērkot zagtu mantu, iesakām apskatīt vai to kāds nemeklē ! Ja esi manījis pazaudēto vai nozagto, lūdzu sazinies ar mums vai ieraksta autoru ! Manīji klaiņojošu suni, kaķi vai kādu citu dzīvnieku kas bez saimnieka !? Publicē to sadaļā Manīts|Atrasts / Dzīvnieki, - pievieno bildi !

Paldies godprātīgiem cilvēkiem, kuri ir atraduši svešas lietas un velta savu laiku un enerģiju, publicē to lai palīdzētu tiem kuri ir pazaudējuši ! 

CITAS NODERĪGAS SAITES UN REKLĀMA


telefonuregistrs
velosipēdu reģistrēšana

Reklāma - реклама - advertisement: info@pazudis.lv *SMS +371 28656507 :) ziedot - пожертвование - donate - PayPal