Dobeles novads

Grupēt pēc: Jaunākie

Atrada auto Nr. TQ-1604

Atrada auto Nr. TQ-1604

Dobele (Dobeles novads) - 25/04/2017

(+..215)

Īpašnieks Atradies, Paldies visiem kas dalās un pi......Lieta

Atrastas atslēgas

Atrastas atslēgas

Dobele (Dobeles novads) - 01/04/2017

(+..111)

Šodien redzējām šādas atslēgas Birzītē uz Dobeles ......Lieta

Atrasts gredzens

Atrasts gredzens

Dobele (Dobeles novads) - 26/02/2017

(+..157)

Palīdzam atrast saimnieku!!! Vakar "Gatvēs" svinot......Lieta

Pazudis LG G Flex 2 Dobelē

Dobele (Dobeles novads) - 02/09/2016

(+..34)

Debelē, 1.septembrī, posmā starp ūdenstorni un aut......Lieta

Pazudis vilku sugas suns

Pazudis vilku sugas suns

Annenieki (Dobeles novads) - 19/01/2014

(+..132)

No 08.01.2014 tiek meklēts liels dzeltens (salmu k......Lieta

  • 1
Pazaudēto, nozagto un atrasto mantu datu bāze | База данных для потерянных, украденных или найденных вещей. Pazudis, nozagts, atrasts
Pazaudis LV ir publiski pieejama datubāze kuras galvenais saturs ir sakārtotā, organizētā secībā glabāt informāciju par nozagtām, pazaudētām un atrastām mantām. Un ne tikai.
Šinī mājaslapā katrs var ierakstīt savu lietu, izveidojot savu kontu, katrs var brīvi pārvaldīt savus ierakstus, labot, dzēst. Katrs ieraksts ir pieejams publiski, izlases kārtā tiek pārraidīts sociālajos tīklos.

Vietnes administrators: Modris Mičulis   e-pasts:  pazudis.lv@gmail.com   un   *SMS +371 28656507   | tikai SMS īsziņām |

Starp mums ir daudz godprātīgu cilvēku kuri atrod un meklē tos kuri ir pazaudējuši. Arī Policija nereti atklāj noziegumus un līdz ar tiem daudz nezināmas izcelsmes mantas ! Iesakām apskatīt arī policijas mājaslapu kurā ir daudz atrastu lietu, kuras meklē savus īpašniekus. Iespējams starp tām ir arī Tava sen pazudusī manta.

Ja Esi nolēmis iegādāties kādu lietu tirgū vai pēc sludinājuma no kādas nepazīstamas personas, lai neiekultos nepatikšanās nopērkot zagtu mantu, iesakām apskatīt vai to kāds nemeklē ! Ja esi manījis pazaudēto vai nozagto, lūdzu sazinies ar mums vai ieraksta autoru ! Manīji klaiņojošu suni, kaķi vai kādu citu dzīvnieku kas bez saimnieka !? Publicē to sadaļā Manīts|Atrasts / Dzīvnieki, - pievieno bildi !

Paldies godprātīgiem cilvēkiem, kuri ir atraduši svešas lietas un velta savu laiku un enerģiju, publicē to lai palīdzētu tiem kuri ir pazaudējuši ! 

CITAS NODERĪGAS SAITES UN REKLĀMA


telefonuregistrs
velosipēdu reģistrēšana

Pazaudēto, nozagto un atrasto mantu datu bāze | База данных для потерянных, украденных или найденных вещей. Pazudis, nozagts, atrasts

Reklāma lapā - реклама на сайте - advertisement on the website: info@pazudis.lv *SMS +371 28656507