Pastiprināta lietas virzīšana

 

Informācija par iespējamiem maksas pakalpojumiem !


Pazudis.lv ir bezmaksas serviss kas palīdz atrast pazaudētās lietas, mēs cenšamies apzināt maksimāli vairāk cilvēku par Jūsu lietu izmantojot dažādus sociālos tīklus un meklēšanas vietnes. 
Iesakām arī pastiprinātu lietas virzīšanu, mūsdienās ir daudz iespēju apzināt ļoti daudz cilvēkus kuri izmanto internetu. Daudzi sociālie tīkli piedāvā šādu iespēju, bet tas ir par maksu. Tomēr tā ir laba iespēja sasniegt mērķi, kas mūsu gadījumā varētu būt kādas ļoti svarīgas nozaudētas lietas meklēšana. Mēs piedāvājam izmantot pazudis.lv platformu šīnī apzināšanas, meklēšanas lietā ! Jāapzinās arī tas, ka iespējams lieta netiks atrasta, bet tomēr darīts būs daudz.
Mēs izmantojam Facebook un Google piedāvātās maksas iespējas cilvēku apzināšanai.

 

Kā pastiprināt lietas meklēšanu izmantojot pazudis.lv platformu.


1. Izvēlies summu un cik cilvēkus vēlies apzināt.
2. Veic apmaksu - izmantojot PayPal ( bankas kartes - tas arī ātrākais un drošākais veids interneta maksājumiem)
3. Sazinies ar mums un Gaidam rezultātu, Pēc lietas pastiprinātas publicēšanas Jūs saņemsiet informāciju par to cik daudz cilvēku tika apzināts.
4. Ja ir specifiska informācija par to kurus cilvēkus apzināt ( Valsts, vecums ) pievienojam informāciju maksājumam, vai sazinaties ar mums caur facebook vai e-pastu.
5. Ja nevēlaties izmantot PayPal, ir iespēja apmaksāt ar bankas pārskaitījumu - arī lūgums sazināties.

Iesakām darīt maksimāli daudz ja lieta ko meklējat ir ļoti svarīga un dārga Jums, kā arī laicīgi ! (Policija, interneta resursi, cilvēku paziņu apzināšana)

 

Izcenojums: ( 7dienas pastiprināta apzināšana )

Summa = apzināto personu skaits Latvija

15€ = 5000-10000+ personas
20€ = 6000-15000+ personas
35€ = 15000-30000+ personas
100€ = 30000-80000+ personas

Novēlam lai katram izdotos atrast pazaudēto !

Izcelt savu lietu pirmajā lapā !
Iespēja izcelt savu lietu pirmajā lapā - uz nenoteiktu laiku €3.00
Lietotājs kurš veic iepriekš minēto pastiprinātu lietas virzīšanu soc. tīklos, automātiski tiek izcelts arī pirmajā lapā.


e-pasts:  pazudis.lv@gmail.com  // facebook: Pazudis.LV //   *SMS +371 28656507   | tikai SMS īsziņām |
Pazaudēto, nozagto un atrasto mantu datu bāze | База данных для потерянных, украденных или найденных вещей. Pazudis, nozagts, atrasts
Pazaudis LV ir publiski pieejama datubāze kuras galvenais saturs ir sakārtotā, organizētā secībā glabāt informāciju par nozagtām, pazaudētām un atrastām mantām. Un ne tikai.
Šinī mājaslapā katrs var ierakstīt savu lietu, izveidojot savu kontu, katrs var brīvi pārvaldīt savus ierakstus, labot, dzēst. Katrs ieraksts ir pieejams publiski, izlases kārtā tiek pārraidīts sociālajos tīklos.

Vietnes administrators: Modris Mičulis   e-pasts:  pazudis.lv@gmail.com   un   *SMS +371 28656507   | tikai SMS īsziņām |

Starp mums ir daudz godprātīgu cilvēku kuri atrod un meklē tos kuri ir pazaudējuši. Arī Policija nereti atklāj noziegumus un līdz ar tiem daudz nezināmas izcelsmes mantas ! Iesakām apskatīt arī policijas mājaslapu kurā ir daudz atrastu lietu, kuras meklē savus īpašniekus. Iespējams starp tām ir arī Tava sen pazudusī manta.

Ja Esi nolēmis iegādāties kādu lietu tirgū vai pēc sludinājuma no kādas nepazīstamas personas, lai neiekultos nepatikšanās nopērkot zagtu mantu, iesakām apskatīt vai to kāds nemeklē ! Ja esi manījis pazaudēto vai nozagto, lūdzu sazinies ar mums vai ieraksta autoru ! Manīji klaiņojošu suni, kaķi vai kādu citu dzīvnieku kas bez saimnieka !? Publicē to sadaļā Manīts|Atrasts / Dzīvnieki, - pievieno bildi !

Paldies godprātīgiem cilvēkiem, kuri ir atraduši svešas lietas un velta savu laiku un enerģiju, publicē to lai palīdzētu tiem kuri ir pazaudējuši ! 

CITAS NODERĪGAS SAITES UN REKLĀMA


telefonuregistrs
velosipēdu reģistrēšana

Pazaudēto, nozagto un atrasto mantu datu bāze | База данных для потерянных, украденных или найденных вещей. Pazudis, nozagts, atrasts

Reklāma lapā - реклама на сайте - advertisement on the website: info@pazudis.lv *SMS +371 28656507