⋅   TEV NOZAGA, PAZUDA, vai ATRADI  ⋅⋅ PIEVIENO SAVU LIETU ⋅⋅   ILGTERMIŅA IERAKSTI   ⋅

   ⋅   JAUNĀKIE IERAKSTI   ⋅   ATRASTĀS MANTAS ĀRPUS PAZUDIS LV DATUBĀZES   ⋅   SKATI ZEMĀK   ⋅
Pazaudēto, nozagto un atrasto mantu datu bāze | База данных для потерянных, украденных или найденных вещей.

Jaunākie ieraksti

Rīdzinieka karte

Rīga (Rīga) - 16/12/2017

Pazudusi Rīdzinieka karte uz Valija Āboliņa vārda Dzirciema ielas Iļģuciema RIMI rajonā, iespējams izkritusi noi kabatas.

Iphone 5s

Rīga () - 15/12/2017

Pazudis 15.12.2017 rīta pusē domājams tirdzniecības parks ''Alfa'' mobilais telefons Iphone 5s., telefons ir nobloķēts. Būšu pateicīga par atrasto telefonu. paldies

Automašīnas atslēgas.

Liepāja () - 15/12/2017

Liepājā M.Ķempes rajonā vai 3 sabiedriskā autobusā pazaudētas automašīnas atslēgas ar koka velosipēda piekariņu. Atradējam ziņot facebook Juris Sulima.

Atrasts iPhone7 plus

Atrasts iPhone7 plus

Rīga (Rīga) - 15/12/2017

Atrasts mobilais telefons, iPhone 7 A1661 baltā krāsā, sk. bildi. Lūgums atsaukties īpašnieku, vai arī ja atpazīsti un zini kam tas pieder - lūgums sazināties ar ieraksta autoru VP. Ieraksta autors: // Sporta laukuma AB dambis atrasts IPHONE 7 plus Red. Modelis A1661. ID:BCG-E3087A, IC:579C-E3087A. ...

Atrasta krāsns u.c.

Atrasta krāsns u.c.

Olaine (Olaines novads) - 15/12/2017

Atrasta krāsniņa, briketes un divi soliņi sk. bildi. Varbūt atpazīsti šīs lietas. Lietas iespējams ir zagtas, apzini draugus, varbūt kādam ir nozagta krāsniņa. Lūgums atsaukties īpašnieku, vai arī ja atpazīsti un zini kam tas pieder - lūgums sazināties ar ieraksta autoru VP. Ieraksta autors: // Metā...

V/N U8452

() - 13/12/2017

Ceļa posmā Valka-Rīga pazudusi numura zīme piekabei!29105061


PAZUDIS.LV IESAKA
ATRASTĀS MANTAS ▼ ĀRPUS PAZUDIS.LV DATUBĀZES ▼
GOOGLE IESAKA: ▼
REKLĀMA: ▼
   ⋅  Reklāmas izvietošana - info@pazudis.lv   ⋅ *SMS +371 28656507
Pazaudēto, nozagto un atrasto mantu datu bāze | База данных для потерянных, украденных или найденных вещей.

Pazaudis LV ir publiski pieejama datubāze kuras galvenais saturs ir sakārtotā, organizētā secībā glabāt informāciju par nozagtām, pazaudētām un atrastām mantām. Un ne tikai. Šinī mājaslapā katrs var ierakstīt savu lietu, izveidojot savu kontu, katrs var brīvi pārvaldīt savus ierakstus, labot, dzēst. Šī vietne ir domāta tam, lai palīdzētu atrast zaudēto. Katrs ieraksts ir pieejams publiski, tiek pārraidīts sociālajos tīklos. Mēs pieņemam un pateicamies par materiālo atbalstu, kas tiek novirzīts uzturēšanas un uzlabošanas izmaksām.

Vietnes administrators: Modris Mičulis   e-pasts:  pazudis.lv@gmail.com   un   *SMS +371 28656507   | tikai SMS īsziņām |

Starp mums ir daudz godprātīgu cilvēku kuri atrod un meklē tos kuri ir pazaudējuši. Arī Policija nereti atklāj noziegumus un līdz ar tiem daudz nezināmas izcelsmes mantas ! Iesakām apskatīt arī policijas mājaslapu kurā ir daudz atrastu lietu, kuras meklē savus īpašniekus. Iespējams starp tām ir arī Tava sen pazudusī manta. Mums ir cerība atgūt pazaudēto, agrāk vai vēlāk !

Ja Esi nolēmis iegādāties kādu lietu tirgū vai pēc sludinājuma no kādas nepazīstamas personas, lai neiekultos nepatikšanās nopērkot zagtu mantu, iesakām apskatīt vai to kāds nemeklē ! Ja esi manījis pazaudēto vai nozagto, lūdzu sazinies ar mums vai ieraksta autoru ! Manīji klaiņojošu suni, kaķi vai kādu citu dzīvnieku kas bez saimnieka !? Publicē to sadaļā Manīts|Atrasts / Dzīvnieki, vēl labāk ja esi to nofotografējis - pievieno bildi !

Liels paldies visiem tiem godprātīgiem cilvēkiem, kuri ir atraduši svešas lietas un velta savu laiku un enerģiju, publicē to lai palīdzētu tiem kuri ir pazaudējuši ! 

CITAS NODERĪGAS SAITES UN REKLĀMA


telefonuregistrs
velosipēdu reģistrēšana

Pazaudēto, nozagto un atrasto mantu datu bāze | База данных для потерянных, украденных или найденных вещей.

Tiem kas vēlas materiāli atbalstīt šo projektu un piedalīties tā pilnveidošanā ! Šīs vietnes, publiskās datu bāzes uzturēšanas, uzlabošanas un lietu meklēšanas veicināšanas vajadzībām, pazudis.lv nav neviena ārēja atbalsta un tiek uzturēts pašu spēkiem, būsim ļoti pateicīgi par katru ziedojumu. Atbalstīt iespējams izmantojot Bankas karti - PayPal maksājumu kontu. Paldies par projekta atbalstu !!!